Zpravodaj

Band Brno Believers a Igor Mamojka

1.září se v hotelu Continental konala slavnostní bohoslužba Armády spásy s přívítáním nových vedoucích. Band Believers s Igorem připravili gospelové písně, které svým rytmickým provedením pozvedly slavnostní atmosféru. Slovy jednoho z organizátorů akce : "Tato vaše hudba je nejen kvalitní, ale jde ze srdce". 

 

Evangelizace v Srbsku - Musíš se znovu narodit

 V dubnu Igor Mamojka navštívil Srbsko. Důvodem byla dvoudenní evangelizace v Padině. Jako součást evangelizačního programu zazněly srbské písně "Bog vidi sve" anebo "Bog te ljubi", nechyběla ani oblíbená česká "Z vězení do království".  Hlavním tématem "Musíš se znovu narodit" se Igor pokusil dotknout Ježíšova učení z Janové třetí kapitoly

 

 

 

 

 

 

19-20.5.2018 Setkání s Bohem - Brno

Pokud bereme v úvahu, že tento svět nevznikl náhodou, ale byl stvořen Bohem - v tom případě je dobré Boha hledat. Bůh je duch a nalézáme jej jedině duchovně. Akce v Brně měla právě toto zaměření "Setkání s Bohem". Proběhla v církvi Armády Spásy, kde je Igor Mamojka místním pastorem. Hlavní řečnické poselství měli Jurek Reinhard z Německa a Igor Mamojka. Hudbu zajistili hosté z Chebu a Brněnská hudební skupina Band Believers. Akce měla překvapivě velikou účast během obou dnů. Ohlasy slýcháme také velmi pozitivní, spousta lidí se právě během programu rozhodlo poznat lépe Boha a měnit své životy k lepšímu. 

 

Kontakt

IGOR MAMOJKA

T: +420 728 53 52 54

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode